Gdzie zjeść w Londynie romantyczną kolację

Autor 31 stycznia 2015 0 komentarzy

Wyjazd we dwoje na wakacje bardzo często ma być utrzymany w klimacie, który będzie romantyczny i pozwoli poczuć bliskość między dwojgiem osób. Dlatego również wyjeżdżając do Londynu z bliską sobie osobą warto poznać takie miejsca, do których warto się udać, by poczuć nieco romantycznej atmosfery.

Sposobem na taką atmosferę może być między innymi romantyczna kolacja w Londynie. Aby ją zorganizować trzeba liczyć się z tym, że trzeba znaleźć restaurację, w której będzie się czuło taki romantyczny klimat.

Romantyczna kolacja

Źródło: justinmathis.wordpress.com

Na pierwszy rzut oka wiele osób uważa, że Londyn nie jest miastem romantycznym i szukanie tam takiej atmosfery jest szczególnie trudne. Są miejsca na naszym kontynencie, gdzie osoby romantyczne bez wątpienia poczują się lepiej. Świetnym przykładem może być Paryż czy Rzym.

Skoro jesteśmy jednak przy Londynie warto pomyśleć jak tam zorganizować romantyczną kolację, czy taka opcja jest w ogóle możliwa do zrealizowania. Przede wszystkim trzeba uniknąć miejskiego zgiełku, co w Londynie wydawać się może szczególnie trudne. Na czas romantycznej kolacji oczywiście trzeba wybrać późny wieczór.

Jeśli chodzi o miejsce najlepszym wyborem będą brzegi Tamizy. Nad jej wodami działa kilka restauracji, które mają ciekawy wystrój i pozwalają na zorganizowanie romantycznego wieczoru. Dobrym wyborem będą te restauracje, które znajdują się blisko mostu Tower Bridge. W czasie takiej kolacji z bliską osobą będziemy mieć piękny widok na panoramę najpiękniejszej części Londynu.

Jeśli na tym nam nie zależy można nieco oddalić się od centrum i również wybrać restauracje nad Tamizą, jednak nieco dalej od najbardziej obleganych miejsc. Tam nie będzie pięknych widoków, jednak mniej ludzi pozwoli na miłą i romantyczną atmosferę.

Sposobem na romantyczną kolację będzie również wybór statków, które pływają po Tamizie i na swoim pokładzie mają restaurację. W takim miejscu można zorganizować romantyczną kolację w trakcie trwania rejsu po Tamizie, co bez wątpienia stworzy przyjemną atmosferę o romantycznym charakterze.

Na razie nie ma komentarzy

Podziel się swoją opinią

Brak komentarzy

Możesz rozpocząć dyskusję.

Twoje dane są tutaj bezpieczneTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Żadnych danych nie udostępniamy osobom trzecim.