Gdzie zjeść w Londynie niedrogi obiad

Autor 5 lutego 2015 0 komentarzy

Duża grupa turystów to osoby, którym tylko i wyłącznie zależy na zwiedzaniu. Inne kwestie osoby takie stawiają na boku i organizują je jedynie wtedy, gdy rzeczywiście będą koniecznością. Do takich konieczności należy oczywiście spożywanie posiłków w czasie wyjazdu. Dlatego również wybierając się do Londynu warto przygotować sobie spis miejsc, w których warto zjeść.

Tanie restauracje w Londynie

Tanie restauracje w Londynie. Źródło: now-here-this.timeout.com

W przypadku osób, którym zależy na zwiedzeniu najczęściej można mówić o poszukiwaniu jak najtańszych restauracji, w których dodatkowo nie będzie trzeba zbyt długo oczekiwać na posiłek.

Zastanawiając się, gdzie zjeść w Londynie nie drogi obiad warto zapamiętać, że restauracji należy szukać z dala od najbardziej obleganych miejsc. Dlatego jeśli zwiedzamy miasto i przejeżdżamy od jednego zabytku do drugiego warto właśnie po drodze zatrzymać się na posiłek.

Jeśli uda się nam znaleźć restaurację położoną z dala od centrum miasta i poszczególnych zabytków rzeczywiście możemy liczyć na to, że uda się zjeść stosunkowo tanio. Szukając niedrogiego obiadu powinniśmy również decydować się na takie miejsca, które serwują posiłki proste opierające się na tanich składnikach. Dlatego wszystkie bary szybkiej obsługi będą dobrym wyborem.

Tanio zjemy również w dzielnicy China Town, gdzie oczywiście królują knajpy serwujące dania kuchni azjatyckiej. Dla osoby, której rzeczywiście zależy na tym, by tanio zjeść zawsze znajdzie się coś interesującego. Można być pewnym, że znajdzie się takie miejsca, gdzie zje się dobrze i tanio. Warto odwiedzić również Fish&chips bądź też bar z kanapkami Pret a Manager, gdzie również można spotkać atrakcyjne jak na Londyn ceny.

Jeśli szuka się taniego posiłku nie można się nastawiać na wykwintne dania, lecz powinno się stawiać na sprawdzone proste przepisy i restauracje, które stawiają na takie tradycyjne dania.  Wyjeżdżając do Londynu z myślą o zwiedzaniu a taniej gastronomi trzeba się nastawić na pewne poszukiwania nim uda się znaleźć taką restaurację, które będzie nam odpowiadać pod kątem cen i smaków.

Na razie nie ma komentarzy

Podziel się swoją opinią

Brak komentarzy

Możesz rozpocząć dyskusję.

Twoje dane są tutaj bezpieczneTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Żadnych danych nie udostępniamy osobom trzecim.